Mucizeler Peşinde

Bulgari bu yılbaşı döneminde herkesi “I Believe in Wonder” (Mucizelere İnanıyorum) kampanyasıyla mucizelere inanmaya, dünyanın beklenmedik güzelliklerini doyasıya yaşamaya ve bu ruhu paylaşıp başkalarına da ilham vermeye davet ediyor.

 

Bulgari bu yılbaşı döneminde herkesi “I Believe in Wonder” (Mucizelere İnanıyorum) kampanyasıyla mucizelere inanmaya, dünyanın beklenmedik güzelliklerini doyasıya yaşamaya ve bu ruhu paylaşıp başkalarına da ilham vermeye davet ediyor. İtalyan model Vittoria Cerretti’nin yer aldığı ve Roma’da çekimleri gerçekleşen kampanya ilham kaynağı olmanın ötesinde sonsuz bir mucizeler zinciri yaratıyor. Bulgari kampanyayı tüm kanallara taşıyarak adım adım daha iyi bir geleceğe ilham veren bir hareketi desteklemeyi amaçlıyor.

Şirket bu vizyondan yola çıkarak “I Believe in Wonder” (Mucizelere İnanıyorum) kampanyası kapsamında dünyanın en dezavantajlı çocuklarını desteklemek, eğitime ve sağlık hizmetlerine erişimlerine yardımcı olmak amacıyla on yıldan uzun süredir birlikte çalıştığı Save the Children kuruluşuyla bir kez daha iş birliği yapıyor. Bu yılbaşı döneminde Zambiya’da erken yaş çocuk eğitiminin desteklenmesi, kırsal bölgelerde yaşayan ve ülkenin kamu eğitim hizmetlerinden aktif bir şekilde yararlanamayan 3-8 yaş arası çocukların eğitim haklarının garanti edilmesi amaçlanıyor.

2880x1440_j-22_xmas_serpenti_vittoria_endorsed01

Bu yardım kampanyası çocukların bir harikalar dünyasında, sihirli anlarla dolu günlerde betimlendiği özel bir videoyla başlıyor. Her sahne arasındaki geçişlerde yılbaşı döneminin ruhunu ve kampanyanın harekete geçirdiği mucizeler zincirini temsil eden bir motif olarak parlayan ateşböcekleri kullanılıyor. Dijitalle desteklenen bir deneyimle müşterilerin ve misafirlerin bir sosyal medya içeriğini paylaşarak Save the Children’ın Zambiya girişimine somut katkıda bulunmaları sağlanacak.

Sevgililer Günü hediyeleri için öneriler

Add to Wishlist
Compare
Quick View
Spessartine Yüzük Platin içinde
$80,000.00
Add to Wishlist
Compare
Quick View
Pırlantalı Platin Akuamarin Yüzük
$80,000.00
Add to Wishlist
Compare
Quick View
Küçük Kemik Manşet Turkuazlı Sarı Altın
$80,000.00
Add to Wishlist
Compare
Quick View
İnci Kolye
$80,000.00

En popüler kadın kombinasyonu

Bulgari ayrıca Meta ile iş birliği içinde I Believe in Wonder için iki modlu artırılmış gerçeklik deneyimini yarattı. Bu uygulama Facebook, Instagram’da Stories ve Reels için kullanılabilecek. Kullanıcılar telefonlarının kamerasına baktıklarında gülümsemeyle etkinleşen selfieler çekerek “mucizeleri paylaşabilecek.” Başka bir deyişle, kişi ne kadar çok gülümserse ekranda o kadar çok ateş böceği görünecek. Kamera dışa çevrildiğinde ise gerçek çevre parlayan ateşböceklerinin ışıltılarıyla sihirli bir görünüm kazanacak. Kullanıcıların doğal el hareketleri adeta sihirli bir değnek gibi etkileşim yaratarak gerçek ve sanal dünya arasında benzersiz bir atmosferi deneyimlemeleri sağlanacak. Kullanıcılar içeriklerini paylaşarak ve arkadaşlarını etiketleyerek mucizeler zinciri akışının başlamasını sağlayacaklar.