itcdane şirketi

Yapabileceğimize inanıyoruz hepsi bir fark yaratır.

Günümüzde takılar ya bazı inançlar gereği yada güzelliği ön plana çıkarmak için kullanılmaktadır.
Yüzük

Modern ve göz alıcı çizgiler

itcdane yüzükler, 925 ayar gümüş, 14 ayar altın kaplama ve 14 ayar pembe altın kaplama olmak üzere farklı metallerde ve stillerde elde tamamlanarak itcdane severlerle buluşuyor.

#yüzükler #kolyeler #gümüşyüzükler #küpeler #altıncı

Kolyeler

Heyecan verici ve yenilikçi

925 ayar gümüş, 14 ayar altın, 14 ayar pembe altın kaplama ve 14 ayar altın kaplama ile üretilen itcdigi kolye zincirler, seçtiğin kolye uçlarını mükemmel şekilde taşımalarının yanı sıra, günlük hayatında da sade ve şık imza mücevherler olarak kullanılabilir.

fiyat politikası

Popüler anlayış, herkes için takı!

Kalbinden geçenleri temsil eden semboller
Sevdiğin kişi gibi ışıldayan klasik taşlardan oluşan koleksiyonumuzu keşfet
Ayşegül
Müşteri

Ürünleri beğendim. Ambalaj harika. Kargo süper ve hızlı idi. Emeği geçen herkese teşekkür eder, hayırlı işler ve bereketli kazançlar dilerim. Hediyeniz için de teşekkürler. İyi varsınız.

Berna
Müşteri

Kolye ve bileklik çok iyi tam ölçüsünde olmuş 2 gün içinde eline ulaştı ayrıca güzel notunuz için teşekkürler. Her şey çok hızlıydı ve kaliteli ürünler kendi tarzınızı yaratabilirsiniz.

Defne
Müşteri

Bilekliğini halhal olarak kullanıyorum. (Bu bilekliğin birçok erkek bileğine olacağını da sanmıyorum, kısa çünkü) Kolyesi de kazakların üstüne kışın kullanmak için uygun. Ürün kadın boynunda köprücük kemiğinin birazcık altında bitiyor. Ağırlığı ve kalitesi iyi çok beğendim.

Müşteri Yorumları

Referanslarımız: Binlerce kişiden birkaçı mutlu müşteri yorumları...

Gösterilecek inceleme yok

yaratıcı ekip

Özel anları sonsuza kadar kutla. Ömür boyu kullanılmak için tasarlanan materyallerden üretilen yüzükler, küpeler ve kolyelerden dilediğini seç. Daha fazla ilham için tüm itcdane koleksiyonlarını keşfet.

Ayşegül
destek
Berna
Tasarımcı
Defne
Tasarımcı
Esma
tasarımcı