S.S.S.

"Mücevher mükemmel bir baharat gibidir - zaten orada olanı tamamlar."

Nakliye ve İade

itcdane. iade etmek istediğiniz tüm ürünler için ücretsiz kargo hizmeti sunar. İade etiketi yazdırmak için bu sayfayı ziyaret etmeniz yeterlidir. Ardından paketinizi en yakın Kargo şubesine bırakın.

 

Ürünler, 30 gün içinde satılabilir durumda ve satış makbuzu ile birlikte iade edilirse, Türkiye’de kredi veya değişim için kabul edilir. Bazı istisnalar geçerli olabilir. Parfüm orijinal ambalajında (gofret mühür etiketleri dahil) ve satılabilir durumda iade edilmelidir. Gravür, aşındırma, kabartma ve diğer hizmetlerle kişiselleştirilmiş ürünlerin iade edilemeyeceğini veya değiştirilemeyeceğini lütfen unutmayın.

 

Ödeme alınmışsa, talep üzerine alıcıya para iadesi yapılacaktır. Hediye alıcıları, iade edilmeyen bir ürün kredisi alma hakkına sahiptir. Perakende satış noktalarında yapılan iadeler için nakit para iadesi yapılmaz. Hediye seçiminizi iade etmek veya değiştirmek için lütfen paketinizde yer alan talimatları izleyin.

Ne yazık ki, oyulmuş öğeler itcdane.’ye iade edilemez.

Tiffany & Co. satış makbuzu olmadan para iadesi yapmaz. Ürünler, 30 gün içinde satılabilir durumda ve satış makbuzu ile birlikte iade edilirse, ABD’de kredi veya değişim için kabul edilir. Bazı istisnalar geçerli olabilir. Koku, orijinal ambalajında (mühür etiketleri dahil) ve satılabilir durumda iade edilmelidir. Gravür, aşındırma, kabartma ve diğer hizmetlerle kişiselleştirilen ürünlerin iade edilemeyeceğini veya değiştirilemeyeceğini lütfen unutmayın.

 

itcdane. iade etmek istediğiniz tüm ürünler için ücretsiz kargo hizmeti sunmaktadır. Bir kargo etiketi yazdırmak için buraya tıklamanız yeterlidir. Ardından paketinizi en yakın Kargo şubesine bırakın.

Teslimat

Tüm çevrimiçi siparişler için ücretsiz gönderim ve iade sunar.

250₺ üstündeki tüm siparişlerde mevcuttur. Lütfen ürünlerinizi teslim almak için 3-5 iş günü bekleyin. Birlikte sipariş edilen ürünler her zaman birlikte gönderilmeyebilir.

Siparişiniz gönderildikten sonra e-posta yoluyla takip ayrıntılarını içeren bir gönderi bildirimi gönderilecektir. Siparişiniz birden fazla sevkiyatla sonuçlanırsa birden fazla e-posta onayı alacaksınız.

Alışveriş S.S.S.

itcdane’de sipariş vermek kolay ve güvenlidir. Satın almak istediğiniz ürünü bulduktan sonra, Alışveriş Çantanıza yerleştirmek için “Çantaya Ekle” düğmesine tıklayın. Siparişinizi tamamlamak için ödeme işlemi boyunca talimatları izleyin.

Siparişiniz, ödeme işleminin en sonunda kredi kartı bilgileriniz istenene kadar verilmeyecektir.

Ayrıca 800 843 3269 numaralı telefonu arayarak telefonla da sipariş verebilirsiniz.


Siparişiniz, kredi kartı bilgileriniz isteneceği ödeme işleminin sonuna kadar verilmeyecektir. 

800 843 3269 numaralı telefonu arayarak da sipariş verebilirsiniz .

Evet, itcdane.com’dan sipariş vermek güvenlidir. Site sunucumuzla değiş tokuş edilen müşteri verilerini aktarırken ve alırken endüstri standardı şifreleme teknolojileri kullanıyoruz.

 

Müşterilerimize, ikonik nişan yüzüklerimiz de dahil olmak üzere bir dizi Tiffany parçasını telefonla satın alma seçeneği sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Kendini işine adamış Pırlanta Uzmanlarından oluşan ekibimiz, size rehberlik etmek, yardımcı olmak ve sorularınızı yanıtlamak için hazırdır. Bir Pırlanta Uzmanıyla konuşmak için lütfen 800 518 5555 numaralı telefonu arayın veya bir danışma planlamak için buraya tıklayın. Ekibimiz Pazartesi – Cumartesi 09:00 – 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir; Pazar günleri ve resmi tatillerde kapalıdır.

Hediye Kartı

Hediye Kartı, kartın ön ödemeli değerine kadar itcdane. ürünleri için kullanılabilir ve 50 ila 2.000 arasında değerlerde mevcuttur. İtcdane Hediye Kartı, satın alan kişinin hediye alıcısıyla İtcdane’de alışveriş yapma deneyimini paylaşmasını sağlar. İtcdane Hediye Kartı, Türkiye mağazalarımızda, katalog siparişlerinde ve Türikye itcdane.com web sitemizde kullanılabilir. Nakit olarak kullanılamaz veya bir İtcdane. hesabına uygulanamaz. 

 

Her Gün İnanılmaz İndirimler

Bütçenize uygun ürün fiyatlar

Başarılı Müşteri Hizmetleri

%100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.

Tüm Ödeme Yöntemleri

Ödeme detaylarıyla uğraşmayın.

Ücretsiz Kargo

Kargoyu biz hallederiz.