Lisa’dan Göz Alıcı Bir İşbirliği

Tarzıyla ilham veren BLACKPINK grubunun vokalisti Lisa ve Bvlgari ile güçlerini birleştiriyor.

Tarzı? Ultra feminen, ultra kararlı. Simgesi mi? Alp dağlarının güçlü ve ebedi yıldızı edelweiss çiçeği. Rengi mi? Şaşırtıcı, göz alıcı. 

Bulgari ve Cesur tarzıyla ilham veren BLACKPINK grubunun vokalisti LISA’nın birlikte tasarladığı sınırlı sayıdaki BVLGARI BVLGARI X LISA saatten bahsediyoruz.

Çelik ve pembe altından üretilen saat, BVLGARI BVLGARI logolu pırlantalarla ışıldayan bir kadranla tamamlanıyor. LISA, saat için en sevdiği çiçek olan edelweiss’ı seçti ve kendi yorumuyla tasarladı. Alp dağlarının yıldızı olan bu nadide çiçek, LISA’nın çok değer verdiği ve Bulgari’nin saat üretim tesisinin bulunduğu İsviçre’ye de bir gönderme niteliğinde. Şarkıcı yaprakların ortasına bir “L” harfi çizerek bu projeye katkısını da göstermiş oldu. Bu çizim, sınırlı sayıdaki BVLGARI BVLGARI X LISA saatin arkasındaki “Fabriqué en Suisse” (İsviçre yapımı) yazısının yanında yer alıyor. Bu güzel ve benzersiz kişiselleştirilmiş kutunun üzerinde de LISA’nın imzasıyla birlikte görülüyor. 

BVLGARI BVLGARI harfleri, pembe altın olarak saatin üstündeki kristalı tutan çerçevede iddialı bir şekilde yer alırken kadranda kararlı bir minimalizm kendini gösteriyor. Saf ve doğal rengi – yeşil, mavi ve belki ince bir mor dokunuşu – Bulgari tarafından LISA için özel olarak geliştirildi. Bu ton, ışığın kadrandaki güneş ışını motifine temas etmesiyle hafifçe değişiyor ve LISA gibi şaşırtıyor. On iki pırlanta saat imi ve pembe altın akrep ve yelkovan bu göz alıcı yanardöner kadranı süslüyor. Aynı derecede değerli pembe altın kurma tepesi de Bulgari’nin estetik imzalarından kaboşon kesim rubelit ile tamamlanıyor. 

Bulgari tarafından saatçiliğin doğum yeri İsviçre’de üretilen sınırlı sayıdaki BVLGARI BVLGARI X LISA saatin çelik bileziği, parlak ve mat saten yüzeylerden oluşuyor. Quartz mekanizmalı sınırlı sayıdaki BVLGARI BVLGARI X LISA, 33 mm çaplı versiyon için 700 ve 23 mm çaplı versiyon için 300 adet olmak üzere limitli edisyonlar olarak sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir